FOTOĞRAF GALERİSİ  |  MÜŞTERİ MEMNUNİYET FORMU  |  İNSAN KAYNAKLARI  |  İLETİŞİM  |  SİTE HARİTASI  
Ana Sayfa Hakkımızda Group Tedaviler Fizik Tedavi Robotik Rehabilitasyon Kadromuz
 
Hakkımızda
 
 

Diafiz fizik tedavi merkezi Ağuıstos 2007 ‘de kurulmuştur. Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanında yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir

Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle konusunda uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -deneyimli fizyoterapistleri ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir.

DİAFİZ, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates veya Yoga grup egzersizlerinden oluşabilmektedir.

Vizyonumuz
Çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanarak, hastalarımıza kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmek.

Misyonumuz
DİAFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla Dünya standartlarında hizmet sunmak. Hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmeti amaçlayan öncü bir kuruluş olmak.

İlkelerimiz;
1 – Ulaşılabilir ve nitelikli sağlık hizmeti üretmek.
2 – Ürün ve hizmet çeşitliği oluşturmak.
3 – Hasta eğitimine zaman ayırmak.
4 – Gereksiz tedavi ve gereksiz ilaç kullanımları konusunda hastayı bilgilendirmek.
5 - İlave rahatsızlıkları konusunda hastayı sorgulamak ve ilgili branşlara yönlendirmek.

Anlaşmalı Kuruluşlar ;

SİGORTA ŞİRKETLERİ (SAĞLIK)

BANKALAR

EMEKLİ SANDIĞI

SSK

BAĞKUR

DİĞER KURUMLAR

BU SAYFAYI ÖNERİN
Bu sayfadaki içeriği beğenebilecek kişilere göndererek onların da haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.
 
 
BU SAYFAYI DEĞERLENDİRİN
Bu sayfadaki içeriği değerlendirin, dilek ve şikayetlerinizi bize bildirin.